مرحله اول: ثبت نام جدید
نام:  
ایمیل:    
موبایل: (اختیاری)
کد سیستم:  
نظرات کاربران درباره نرم افزار حسابداری با انبارداری آسان
ارسال نظر

s علیرضا 1399/01/18 (14:39) جواب

سلام. یه مشکل دیگه هست که نمیشه توی فاکتور برای کالا های مختلف تخفیف رو ثبت کرد و کل تخفیف به صورت یکجا باید وارپ بشه و برای مشتری گیج کننده میشه و ۲ ساعت باید توضیح بدی و حساب کتاب کنی تا متوجه بشه.

لطفا در آپدیت بعدی قسمت اوزودن کالا به فاکتور یه مقدار تخفیف هم اضافه کنید و توی فاکتور هم جلوی هر کالا قبل از جمع قیمت مقدار تخفیف هر کالا رو اضافه کنید و این تخفیف کلی روی فاکتور هم باشه. بعضی وقت ها بغیر از تخفیف روی هر کالا یه تخفیف کلی هم ممکنه بدیم که مبلغ رُند بشه و اینطوری مشتری دقیا میدونه هر کالا چقدر براش تموم شده و تخفیف هایی که گرفته از کجا بوده.
s ابوالفضل سیفی 1399/01/18 (13:00) جواب

سلام چطوری میتونم برای کالاهای مختلف تخفیف مختلف اعمال کنم؟
s مدیر سایت 1399/01/18 (23:12)

با سلام
این قابلیت در نرم افزار وجود ندارد.
s فرشیدحیدری 1399/01/12 (15:35) جواب

سلام
لطفا بفرماییدچطورمیتونم لوگو واسم شرکت حودم رو بالای برگها وپرینتها قراربدم؟یا این امکان درنرم افزار وجود ندارد؟
s مدیر سایت 1399/01/12 (16:05)

با سلام
بله از طریق "تعاریف - تنظیمات" اقدام کنید.
s مسعود مرادپور 1399/01/12 (02:35) جواب

با سلام
لطف بفرمائید نرم افزار کی بروز میشه؟
s مدیر سایت 1399/01/12 (16:04)

با سلام
هنوز زمان آپدیت بعدی نرم افزار مشخص نشده است.
s مرتضی 1399/01/06 (22:39) جواب

با سلام

آلارم حداقل موجودی جهت تهیه کالا غیر فعال میباشد.

با توجه به مقدار کالا در انبار در صورت فاکتور بیشتر از موجودی آلارم موجودی نمیدهد و موجودی منفی میشود !!

ممنون میشم رفع نمایید
s علیرضا 1399/01/04 (10:10) جواب

سلام. یه مورد هست که واجبه و اگه درست نکنید به درد نمیخوره برنامه تون :(

من میخوام گزارش سود و زیان بگیرم میگه غیر قابل محاسبه :|

اصلا برنامه حسابداری نصب کردم که سود و زیان رو بهم بگه چیز دیگه ایی از برنامه نمیخوام.

برنامه تون در حال حاضر طوری طراحی شده که فقط به درد کسایی میخوره که تازه میخوان شروع به کار کنن و قبلا هیچ فعالیتی نداشتن :|

من که یه ساله کار میکنم و چند ماهه با برنامه شما کار میکنم و میخوام سود و زیان این چند ماه که با شما بودم رو ببینم نمیتونم!!!
یا باید برم از اول سال هرچی خرید کردم همه رو فاکتور هاشو وارد کنم و هرچی که فروختم رو فاکتور هاشو وارد کنم یا کلا بیخیال این برنامه بشم :|

من کلا قصدم این بود از سال 99 با این برنامه پیش برم و سود و زیان رو با این برنامه حساب کنم ولی الان می بینم برنامه شما فقط فاکتور خرید و فاکتور فروش رو برای سود و زیان در نظر میگیره. با این حساب من سال بعد هم نمیتونم از این برنامه استفاده کنم چون بیشتر کالاهای من خرید سال قبله و فاکتورش یا موجود نیست یا اگرم موجود باشه و بخوام فاکتور خرید وارد کنم باید همه فروش های سال قبل هم وارد برنامه کنم که آمار درست بهم نشون بده و این امکان پذیر نیست.

من خودم یه فایل اکسل درست کردم مبلغ فاکتور رو از هزینه تمام شده هر محصول کم میکنه سود رو بهم نشون میده فکر نمیکردم یه برنامه حسابداری این گزینه رو نداشته باشه :|

*** خواهش میکنم علاوه بر این سیستم سود و زیان که تعریف کردین یه روش محاسبه دیگه بر اساس قیمت خرید و قیمت فروش اضافه کنید در غیر این صورت باید دنبال یه برنامه حسابداری دیگه بگردم :|

توی یک ماه تست متاسفانه به این نکته توجه نکرده بودم وگرنه نسخه دائمی رو نمیخریدم :|

** لطفا جواب بدید که این گزینه به برنامه اضافه خواهد شد یا نه؟؟! من این مدت کلی اطلاعات وارد برنامه کردم تازه میخواستم از سال جدید شروع به استفاده کنم، دوست ندارم همه زحمت هام حدر بره. و اگه قصد ندارید این گزینه رو اضافه کنید بگید که بیشتر از این روی این برنامه وقت نذارم و یه فکر دیگه بکنم.
s علیرضا 1399/01/04 (09:43) جواب

سلام چندتا مورد دیگه هست که به نظرم حتما باید به برنامه اضافه کنید.

1. بعضی وقت‌ها طرف همه مبلغ فاکتور رو پرداخت نمیکنه که باید یا کل فاکتور رو بدهی بزنی و مبلغ دریافتی رو توی قسمت دریافتی ها اضافه کنی با برعکس کل فاکتور رو دریافتی بزنی و مبلغ باقی مونده رو بدهی بزنی که در هر دو صورت هم زحمت زیاد میشه و هم بعدا که میخوای بدونی چی به چی بوده چه اتفاقی افتاده این دریافتی یا بدهی برای چی بوده، معلوم نیست و باید یه توضیحات مفصل هم اضافه کنی که هم وقت گیره و هم کلا کار جالبی نیست.
*پیشنهاد: به نظرم وقتی گزینه نقدی یا دریافت از حساب رو انتخاب میکنی یه کادر هم برای وارد کردن مبلغ دریافتی فعال بشه که مبلغ دریافتی رو وارد کنی، حالا اگه کمتر از مبلغ فاکتور بود اون مقدار به بدهکاری فرد اضافه بشه.(بهتر اینه که برای دریافت نقدی یه کادر جدا و دریافت از حساب و کارتخوان و ... یه کادر جدا وجود داشته باشه و برای هرکدوم یه کادر مخصوص وارد کردن مبلغ وجود داشته باشه که اگه کسی یه مقدار هزینه فاکتور رو نقدی پرداخت کرد و یه مقدار رو از طریق کارتخوان، مانده حساب های صندوق و حساب به هم نریزه و لازم نباشه یه تراکنش انتقالی برای اصلاح ثبت کنی.)

2. اگه امکان ایجاد دوره مالی وجود داشته باشه و یه دوره طبق بازه زمانی مشخص ایجاد بشه و در آخر بسته بشه و براس دوره بعدی کل برنامه صفر بشه (لیست کالاها، موجودی کالاها، بدهکاران، بستانکاران، سود و زیان، کلا همه چی صفر بشه) ولی امکان انتقال به دوره بعد به صورت انتخابی وجود داشته باشه (مثلا موقع باز کردن دوره جدید انتخاب کنی که لیست کالاها، موجودی کالاها و هرکدوم که دلت میخواد رو انتخاب کنی برای انتقال به دوره بعد) خیلی بهتر میشه برنامه. و دوره های قبلی هم قابل مشاهده و در دسترس باشه هروقت خواستی بتونی مراجعه کنی و موارد رو چک کنی.
مثلا من میخوام میزان سود و زیان و یا بدهی بدهکاران رو توی دوره جدید صفر کنم و فقط لیست و موجودی کالا ها رو توی دوره جدید داشته باشم ولی هروقت خواستم بتونم برم توی دوره قبل و بدهی بدهکاران رو چک کنم.

*** گزینه ۲ بیشتر یه پیشنهاده ولی گزینه یک خیلی مهمه لطفا جواب بدید که آیا در آپدیت های بعدی ممکنه اضافه کنید یا نه؟ امیدوار باشیم یا نه؟‌ :)
s مسعود مرادپور 1399/01/01 (01:56) جواب

با سلام
جهت انتقال مانده ها به سال بعد چیکار باید کرد؟
s مدیر سایت 1399/01/05 (10:31)

با سلام
نیاز نیست کاری انجام دهید.
s علیرضا 1398/12/29 (12:58) جواب

سلام. برای قسمت پرداخت چند مورد هست اگه اضافه بشه خیلی خوب میشه.

بعضی یه مقدار رو نقد میدن و مابقی رو کارت می‌کشن که برنامه برای این مورد گزینه ایی نداره.
و یا اینکه گزینه کارتخوان نداره که واجبه

پیشنهاد میکنم برای قسمت پرداخت یه قسمت یرداخت نقدی و یه قسمت غیر نقدی اضافه کنید که اگه کسی از چند مدل پرداخت کرد بشه مبلغ هارو جداگانه وارد کرد.

برای پیشفرض انبار هم یه گزینه اضافه کنید داخل تنضیمات خیلی خوب میشه من بیشتر فروشم از مغازه س ولی هر بار میخوام تبدیل به حواله انبار بزنم باید یکی یکی همه اقلام رو از انبار به مغازه تغییر بدم.

s مدیر سایت 1399/01/05 (10:07)

با سلام
1- فاکتور را بصورت بدهکار ثبت کنید سپس از طریق امور مالی دریافت ها مبلغ یا مبلغ های دریافت شده را وارد نمایید.
2- از قسمت حساب ها می توانید گزینه کارت خوان را اضافه کنید.
3- انبار اول بصورت پیش فرض می باشد.
s علیرضا 1398/12/19 (00:57) جواب

سلام وقتتون بخیر ممنون از برنامه خوبتون یه سوالی داشتم خدمتتون، ما پخش عمده ی لباس هستیم و چون تنوع کالا بالا هست هر فاکتور حداقال سی مورد جنس می باشد، آیا راهی وجود دارد که انتخاب کالا به صورت انتخابی از لیست باشه و برای هرکالا نخواهیم دونه دونه کد کالا یا اسم کالا را وارد کنیم یعنی یه لیست بیاد تیک بزنیم و کالاهارو انتخاب کنیم؟؟
s مدیر سایت 1398/12/19 (15:39)

با سلام
فعلا در نرم افزار این امکان وجود ندارد.
s کیان 1398/12/15 (15:48) جواب

سلام من چجوری میتونم گروه کالا و زیرشاخه هارو کلا حذف کنم و از نوع دوباره معرفی کنم سپاسگزارم از برنامه خوبتون من فغلا نسخه رایگان رو دارم تمرین میکنم تا دستم راه بیفته تا برنامه اصلی رو خرید کنم
s مدیر سایت 1398/12/19 (15:39)

با سلام
از قسمت "محصولات - گروه ها" و "محصولات - زیرگروه ها" اقدام کنید.
s محمدعلی یحیی زاده 1398/12/12 (18:00) جواب

در نرم افزار در تنظیمات، یک بخش پیشفرض ها قرار بدید. به طور مثال ما در فروشگاه از اسم محصول استفاده میکنیم، در حالی که پیشفرض روی کد کالا هست. یا پیشفرض وضعیت پول دادن روی ثبت بدهکار هست در حالی که ما کسی پول نده بهش جنس نمیدیم. نکته دیگه این که مواردی داریم که به خطا قیمت فروش از قیمت خرید کمتر وارد میشه، این را اخطار بده. نکته بعدی این که اگر واحد پولی را از ریال به تومان تبدیل کنیم در قبلی ها هنوز ریال هست و در بعدی ها میشه تومان. این باعث میشه حساب ها بهم بریزه. یک کاری کنید وقتی واحد تبدیل شد، اون یک صفر در کل برنامه حذف بشه و کلا تبدیل بشه تومان و بالعکس. همچنین در بخش فاکنور، نحوه پرداخت هم دستگاه پز را هم اضافه کنید و شماره ای که دستگاه پز میده. نکته بعدی این که وقتی محصولی را با قیمت خرید وارد می کنیم، نسبت سود و زیان را محاسبه بکنه و نیاز نباشه دوباره به بخش انبار بریم، دوباره کاری کنیم یا این اختیار باشه که بتونیم در همان بخش اضافه کردن محصول به تنظیمات انبار هم بریم.
s علیرضا 1398/12/09 (19:28) جواب

سلام خسته نباشید وقتتون بخیر
وقتی فاکتور فروش صادر میکنم از موجودی انبارم کم نمیکند باید چکار کنم؟
s مدیر سایت 1398/12/10 (15:53)

با سلام
پس از ثبت فاکتور فروش، فاکتور را انتخاب کرده و گزینه تبدیل به حواله را بزنید.
s سعید ریشهری 1398/11/27 (23:39) جواب

با سلام
در بخش اسناد پرداختنی وقتی چکی ثبت میشه توی حساب معین اشخاص از حسابش کم نمیشه و در نظر گرفته نمیشه، حتی زمانیکه چک وضعیتش به پاس شده تغییر میکنه بازم این اتفاق نمیفته.
میتونید راهنمایی کنید باید چیکار کرد؟؟؟
ممنون
s مدیر سایت 1398/12/10 (15:53)

با سلام
بخش اسناد تاثیری در حساب اشخاص ندارد، چک ها را باید در امور مالی نیز ثبت کنید.
s حمیدرضا جعفرزاده 1398/11/21 (13:54) جواب

با سلام . در قسمت گزارش ورود و خروج کالا متاسفانه در ستون حداکثر به جای تعدا ثبت شده گزینه آدرس محل قطعه می آید . خواهشمند است بررسی و رفع اشکال فرمائید
s مدیر سایت 1398/11/22 (15:52)

با سلام و تشکر
این مورد در آپدیت بعدی نرم افزار اصلاح خواهد شد.
 1 2 3 4 5  ...  


s کاربر مدیر      s کاربر دائمی      s کاربر موقت

MainLogo nezam ECTabrizLogo enamad samandehi dargah
Copyright © 2012-20 EasySoft.ir All rights reserved.