مرحله اول: ثبت نام جدید
نام و نام خانوادگی:  
ایمیل:    
کد سیستم:  
ورود کاربر
کد مشتری:  
کلمه عبور:  
یادآوری کلمه عبور

pdf دانلود راهنمای فعال‌سازی محصولات آسان سیستم مبنا pdf سوالات متداول

نرم افزار فرمول یاب آسان
EasyAcc dl دانلود مستقیم نرم افزار فرمول یاب آسان

نام محصول: نرم افزار فرمول یاب آسان
تاریخ انتشار: فرودین 1393
آخرین نسخه: 1.1.0.0
تاریخ آخرین نسخه: خرداد 1396
پیشنیاز: NET Framework 2.0. یا بالاتر
حجم نرم افزار: 1.53MB
قیمت نسخه یک هفته: رایگان
قیمت نسخه دائمی: 29 هزار تومان

dotnet2
dl دانلود NET Framework 2.0.

bubble نظرات کاربران...


نرم افزار فرمول یاب آسان
با استفاده از نرم افزار فرمول یاب آسان می توان با وارد کردن داده های خام مناسبت ترین فرمول را بدست آورد. به این صورت که ابتدا باید داده های مورد استفاده تهیه گردیده و در فایل txt ذخیره گردد و پس از مشخص کردن تعداد پارامترها داده ها از طریق دکمه بارگذاری وارد نرم افزار گردد.
داده های مورد استفاده باید بصورت استاندارد در فایل ذخیره شوند به این صورت که هر ردیف داده (پارامترها و نتیجه) در یک سطر قرار گرفته و با کاراکتر ویرگول از یکدیگر جدا شوند و آخرین رقم هر سطر باید مقدار نتیجه برحسب مقادیر پارامترها باشد. به عنوان مثال داده های زیر مربوط به p0+p1 می باشد.

5,49,54
51,-36,15
24,-22,2
0,80,80
25,21,46


تصویری از نرم افزار پس از وارد کردن داده ها در زیر نشان داده شده است.

gp1


همچنین، برای بررسی بهتر می توان از نمونه داده های موجود در نرم افزار استفاده کرد (از طریق منو قابل دسترسی است). پس از وارد کردن داده ها باید از طریق منوی تنظیمات و فرم مجموعه توابع، توابعی که فرمول خروجی باید بر اساس آنها ساخته شود مدیریت کرد که در شکل زیر نشان داده شده است. می توان از طریق دکمه های اضافه و حذف اینکار را انجام داد.

gp2


جهت اجرای برنامه ابتدا از قسمت تنظیمات صفحه اصلی، تنظیمات مربوط به آیتم های برنامه نویسی ژنتیک وارد می شود (راهنما و آموزش برنامه نویسی ژنتیک در فایل جداگانه توضیح داده شده و از طریق منوی راهنما قابل دسترسی می باشد). سپس، از طریق دکمه شروع برنامه اجرا می شود. همچنین می توان از طریق دکمه توقف حالت اجرای برنامه را به حالت تعلیق در آورد.

در نهایت، نرم افزار با استفاده از برنامه نویسی ژنتیک مناسبترین فرمول را برای داده های وارد شده پیدا می کند. برای کارایی بهتر می توان با چندین بار اجرای برنامه، فرمول های مناسبتری بدست آورد. با استفاده از منوی فایل و قسمت ذخیره می توان راه حل نهایی نرم افزار به همراه آیتم های تنظیمات و نحوه پیشرفت را ذخیره کرد. شکل زیر تصویری از نرم افزار پس از اجرای کامل آن و یافتن فرمول را نشان می دهد.

gp3
dl دانلود نرم افزار فرمول یاب آسان
dl لینک کمکی 1
dl لینک کمکی 2
bubble نظرات کاربران...
pdf راهنمای استفاده از نرم افزار فرمول یاب آسان
pdf برنامه نویسی ژنتیک چیست؟


حـســابـداری انـبــارداری حـسـابـداری + حـقـوق و مـزایـا
حـضـور و غـیـاب حـقـوق و مـزایـا + ثـبـت سـفـارش سـهـم الـارث
فـرمـول یـاب انـتـقـال داده مـدیـریـت چـک صـنـدوق وام